Krok za krokem k originálu…

Za vším jsou lidé. Efektivně využíváme moderní technologie, technické dovednosti, dlouholeté zkušenosti – ale za kvalitou našich sedacích souprav nakonec vždy stojí tým skvělých odborníků, kteří rozhodují o kvalitě našich výrobků.

Vše začíná již při vývoji, kdy vytváříme sofistikované řešení, která naši zákazníci milují. A končí důslednou výstupní kontrolou tak, aby klient vždy dostal dokonalý produkt.

Designér

Produktový designér

Zpočátku to je nápad. Produkt začíná žít s jeho vývojem. Projektant je nejen zodpovědný za realizaci návrhu, ale i za načasování operačních postupů. Je to vztah mezi designem a výrobou.

CAD

CAD specialista

Bez nejnovějších technologií to prostě nejde – jsou zárukou přesnosti, účinnosti a dokonalosti. Celková příprava definovaných prvků klade nároky na vysokou mírou zkušeností
a soustředění.

logistika

Logistika

Znalosti a zkušenosti jsou nezbytné pro výběr těch nejlepších materiálů. Každý kus dřeva, pružina, role látky nebo kůže musí být dokonalé a bez závad.

řezači

Řezači

Jsou zodpovědné za to, že každý díl dřeva, látky, pěny nebo kůže je na milimetr přesný a dokonale připravený k dalšímu zpracování.

šičky

Šičky

Nepodceňujte je, musí sedací soupravy perfektně znát, jsou zodpovědné za dokonalost každého modelu. Kromě toho musí ovládat i vlastnosti jednotlivých materiálů a specifika jejich zpracování.

čalouník

Čalouník

Ve výrobě jsou skuteční odborníci, kromě standardních čalounických technik ovládají i postupy, které jsou pro naše sedací soupravy vyjímečné. Počelivě kontrolují každý materiál a starají se o to, aby byl každý detail v pořádku.

výstupní kontrola

Výstupní kontrola

Je jisté, že lidé mohou neúmyslně udělat chybu. Od toho tu jsou zkušení výstupní kontroloři, kteří se starají o to, aby zákazník dostal dokonalou sedací soupravu bez závad. I díky tomu v podstatě neznáme výraz reklamace.