Se dvěma designovými řadami řadami Chalet a Venturo pokrývá německá rodinná firma Ponsel širokou škálu zákazníků.

Kolekce sedacích souprav Chalet představuje svými organickými tvary a příjemnými barvami středomoří sen o bydlení.

Kolekce Venturo pak představuje elegantní design pro stylové bydlení.

Navíc obě designové řady nabízí celou řadu funkcí a možných kombinací. Samozřejmě jsou použity pouze materiály nejvyšší kvality, jako např. dřevo nebo čalouněnické pěny pocházející výhradně z Německa a okolních partnerských zemí EU. O udržení vysoké kvality rozhoduje tým vynikajících odborníků.

Efektivní využívání moderních strojů, řemeslné dovednosti a mnohaleté zkušenostmi vedou k vytvoření sofistikovaného, vysoce kvalitního a dokonalého zboží. Ambicí naší firemní politiky je uspokojit naše zákazníky a obchodními partnery a vytvoření dlouhého partnerství založeného na důvěře. Služba je pro nás víc než jen povinnost. Podporujeme naše partnery a hledáme nevšední řešení.

U čalouněného nábytku Ponsel nenajdete žádný anonymně vyrobený produkt. Veškeré sedací soupravy Ponsel jsou vyráběny pouze v Německu z německých materiálů, nebo z materiálů výhradně ze zemí EU. Jako zodpovědný výrobce kvalitních výrobků účinně přispíváme k ochraně životního prostředí.

Používáme pouze materiály, které s ohledem na jejich výrobu a likvidaci mohou být klasifikovány jako šetrné k životnímu prostředí a zároveň splňují přísné normy hygienických podmínek bydlení. Pro nás ochrana životního prostředí začíná již při vývoji výrobku. Zde je definována konstrukce, materiály a způsoby zpracování jednotlivých dílů.

Výsledkem jsou modely sedacích souprav, které naši zákazníci milují a používají po dlouhou dobu. Našim cílem je výroba kvalitního zboží, které si budou zákazníci nejen užívat, ale budou je i doporučovat.

Doporučení – to je pro nás ta nejlepší vizitka.