Výstava FOR INTERIOR 2017

Německý interiér se opět prezentoval s novinkami na výstavě FOR INTERIOR 2017. Na výstavním stánku jsme prezentovali kompletní Německý interiér. K vidění tak byl jídelní koutek, obývací pokoj i dvě kompletní ložnice.

DSC_1646

Obývací stěna / Jídelní set Lucca. Jejím nosným prvkem je lehce opracovaná deska masivního dřeva, která je z přední strany odýhovaná. Tento způsob zpracování povrchu nábytku vychází z tradičních postupů. Jeho nevýhodou je pouze vyšší cena (vzhledem k použití materiálů), ale výsledný efekt stojí za to; zákazník dostane prvek velkého kusu dřeva, který tvoří jednolitá struktura dřeva. Díky dýhovanému povrchu pak toto dřevo nepraská a netvoří se v něm tak nežádoucí trhliny.
Ke kompletu Lucca jsme pak představili i jídelní stůl, který je na obrázku v rozloženém stavu, kdy dosahuje úctyhodných 270 cm na délku.

Jídelní stůl Lucca

Pokud se Vám líbí retro styl, který však nepostrádá prvky použití moderních tvarů a materiálů, jistě zaujme ložnice Cottage.

Ložnice Cottage

Moderní obývací pokoj pak opět prezentoval jeden z nejoblíbenějších obývacích pokojů Bohle.

Obývací pokoj Bohle

Poprvé také Německý interiér představil motorické funkce v sedacích soupravách. Sedací souprava má polohování jak opěrky pro hlavu, tak polohování pro nohy a to každé ovladatelné vlastním ovladačem. Více o motorických funkcích ZDE

DSC_1643

motorická fce

Na výstavě se rovněž objevila novinka z kolekce sedacích souprav Ponsel 2017, sedací souprava BOSTON.

designová sedací souprava BOSTON

Děkujeme za přízeň

Váš tým Sedea

Tým SEDEA