FOR INTERIOR

Výstava FOR INTERIOR 2015

V letošním ročníku výstavy FOR INTERIOR jsme opět prezentovali náš koncept Německého interiéru. Tentokrát byly součástí „německého pokojíčku“ obývací stěny Gwinner a sedací soupravy Ponsel.

Letošní velkou novinkou, kterou jste mohli u nás na stánku vyzkoušet je nová obývací stěna Gwinner, model Nola, která získala několik ocenění na mezinárodních výstavách nábytku.

Obývací stěna Nola

Součástí modelu Nola je také další vybavení, které Vám pomůže sladit Váš interiér do jednoho elegantního celku. Na obrázku je dýhovaný stůl modelu Nola, který nerozeznáte od masivního stolu a přitom využívá všechny výhody dýhy. Povšimněte si charakteristických kovových noh, které jsou podobné jako u obývací stěny.

Stůl Nola má také možnost rozkladu. Rozklad se skrývá pod deskou stolu, základní deska tedy není nikde rozdělená.

Na dalším obrázku je vidět precizní zpracování dýhy na rozkladu, kdy celá deska včetně rozkladu je vyrobena z jednoho kusu dýhy. Naši designéři dbají na každý detail!

Ke stolu pak nesmí chybět ani moderní židle. Tyto židle také v dubovém provedení a skvěle tak doplňují zbytek modelu Nola. Za povšimnutí také stojí zajímavý detail masivní úchytky pro snadnější manipulaci se židlí.

Na letošní výstavě jsme také představili novinku z kolekce Venturo německého výrobce sedacích souprav Ponsel, model ELEMENTO, o kterém jsme již psali v tomto článku.

Další sedací soupravou z moderní kolekce Venturo je model Turín, který jsme představili již na minulé výstavě FOR FURNITURE v březnu 2015.

Detail funkce sedací soupravy Turín je možné shlédnout na následujících obrázcích.

http://www.gwinner.cz/userfiles/aktuality/vystava%2009_2015/DSC_1967.JPG

Naší letošní expozici pak uzavírala sedací souprava z klasické kolekce Chalet, model Molto.

Na závěr krátké shrnutí které produkty kde poptávat:

Sedací soupravy
Obývací stěny a jídelní sety
Postele a ložnice

Případně nám pošlete dotaz přímo na info@sedea.cz

Váš prodejní tým SEDEA