Představení novinek sedací soupravy PONSEL 2017

Tradiční výrobce sedacích souprav Ponsel přináší do roku 2017 opět řadu novinek.

Velkou novinkou na poli technických novinek jsou nové čalouněné stolky (taburety) s výklopnou dřevěnou deskou. Tyto stolky lze očalounit do jakéhokoliv potahového materiálu z kolekce Ponsel a tedy sladit je i látkou sedací soupravy. Dřevinu lze volit – masiv dub či buk (domořený dle vzorníku moření).

calouneny_konferencni_stolek

taburet_konferencni_stolek

Měli jste vždy rádi u babičky ten příjemný houpavý pocit v jejím starém houpacím křesle? Nyní si ho můžete dopřát v ještě pohodlnější variantě příjemného čalouněného křesílka, které je ergonomicky vychytané do posledního detailu. K umocnění zážitku je ke křeslu v sadě zároveň dodáván houpací taburet. Houpací křeslo považujeme za natolik revoluční, že se ho chystáme propagovat a prezentovat na výstavě v Letňanech v březnu 2017.

houpaci_kreslo_ponsel

Dále firma Ponsel zařadila do svých modelů i elektrické polohovatelné funkce jako například tu, kterou vidíte na následujícím obrázku.

elektricke_polohovani_ponsel

Kromě technických novinek Ponsel připravil řadu nových modelů. Prohlédněte si je a dejte nám vědět, které se Vám líbí. Budeme rádi za jakékoliv podněty na naše sedací soupravy.

kreslo_otocne

rohova-sedaci-souprava_kreslo_ergonomicke

sedaci-souprava_drevo

sedaci_souprava_drevene_nohy

sedaci_souprava_klasicka

sedaci_souprava_long_chair

sedaci_souprava_moderni_design

sedaci_souprava_polohovatelna

sedaci_souprava_ponsel_roh_kreslo_taburet

stalova_sedaci_souprava_soliter_kreslo

calounene_kreslo_ergonomicke