208-60-77

Nové motorické funkce sedacích souprav Ponsel

Naši vývojáři a designéři sledují nejnovější trendy v oblasti výroby čalouněného nábytku. Díky poptávce po funkčních sedacích soupravách a zároveň luxusu se představily sedací soupravy Ponsel s novými funkcemi již na výstavě IMM 2017 v Kolíně nad Rýnem.

Nové funkce sedacích souprav Ponsel se setkaly se zájmem a díky tomuto úspěchu Vám můžeme představit první sedací soupravy Albert Ponsel s motorickými funkcemi.

1

Tato motorická funkce má dvouzónové ovládání zvlášť polohování hlavové části opěráku a zvlášť polohování sedáku s polohováním opory pro nohy. Knoflíky jsou vkusně zabudovány na vnitřní straně područky pod úrovní sedáku. Nejsou tedy viditelné a neruší celkový design sedací soupravy.

  • Knoflík 1 a 2 polohování sedáku a výsuv podnožky
  • Knoflík 2 a 3 polohování opěráku

2Tato funkce umožňuje předsunutí sedáku až o 18 cm pro pohodlnější ležení na sedací soupravě. Ovládání motoru sedáku probíhá pomocí přiloženého ovladače, který je uložen v čalouněné kapse na boku sedací soupravy.
3

Tato funkce je podobná jako ta předchozí,  s tím rozdílem, že zde se vysouvá „long chair“ a zároveň se pokládá opěrák. Po vysunutí do krajní polohy se sedací souprava stává ideální pro pohodlné ležení při sledování oblíbeného filmu.

4

Tuto funkci jsme již představovali na partnerských dnech Ponsel. Jedná se o křeslo s houpacím mechanismem. Nově tato funkce dostala aretační páčku, která dokáže zastavit křeslo v kterékoliv poloze houpání. Nejedná se sice o motorické vylepšení, nicméně jde opět o reakci na námět návštěvníků IMM 2017 na vylepšení této funkce.

Další součásti Německého interiéru lze shlédnout zde:

Případně nám pošlete dotaz přímo na info@sedea.cz

Váš prodejní tým SEDEA