115-88-63-60 02

Motorické funkce Ponsel

Naši vývojáři a designéři sledují nejnovější trendy v oblasti výroby čalouněného nábytku. Díky poptávce po funkčních sedacích soupravách a zároveň luxusu používají sedací soupravy Ponsel motorické funkce, které jsou na trhu velmi oblíbené.

Díky úspěchu motorických funkcí u sedacích souprav Ponsel, jsme rozšířili nabídku sedacích souprav vybavenou těmito praktickými funkcemi.

Funkce „WALLFREE“

Tato motorická funkce má dvouzónové ovládání zvlášť polohování hlavové části opěráku a zvlášť polohování sedáku s polohováním opory pro nohy. Knoflíky jsou vkusně zabudovány na vnitřní straně područky pod úrovní sedáku. Nejsou tedy viditelné a neruší celkový design sedací soupravy.

Funkci obsahují tyto modely PONSEL:

Sedací souprava GENUA.

polohovatelná sedačka

Model PIURA, který se vyznačuje širokým dvousedákem, polohovatelným jedním ovládáním.

115-88-63-60 02

Sedací souprava PRATO.

181-25-68-60-77 02

A velmi populární sedací souprava TULSA.

elektricke_polohovani_Ponsel

Funkce předsunutí sedáku

Tato funkce umožňuje předsunutí sedáku až o 18 cm pro pohodlnější ležení na sedací soupravě. Ovládání motoru sedáku probíhá dvěma způsoby. Pomocí přiloženého ovladače, který je uložen v čalouněné kapse na boku sedací soupravy nebo na vnitřní straně područky jako u „Wallfree“ funkce.

Funkce předsunutí sedáku je možná u modelů GENUA, PRATO, TAREE a PISA.

Sitzvorzug

177-68

Funkce předsunutí longchairu

Tato funkce je podobná jako ta předchozí,  s tím rozdílem, že zde se vysouvá „long chair“ a zároveň se sklápí opěrák. Po vysunutí do krajní polohy se sedací souprava stává ideální pro pohodlné ležení při sledování oblíbeného filmu.

Tuto funkci lze objednat například u modelu PISA.

896-54-73-10 01

896-54-73-10 02

Další součásti Německého interiéru lze shlédnout zde:

Případně nám pošlete dotaz přímo na info@sedea.cz

Váš prodejní tým SEDEA