FOR INTERIOR 2018

Již tradičně jsme se na výstavě nábytku v Praze FOR INTERIOR, kde jsme v rámci Německého interiéru prezentovali naše produkty. K vidění byly zejména nové sedací soupravy s funkcemi a také dvě ložnice.

MONACO

Prezentovali jsme sedací soupravu Monaco. Tato sedací souprava přináší nový svěží vítr moderních tvarů do Německého Interiéru. Velmi úzká spodní část sedací soupravy je technickým bonbónkem vývojářů u firmy Ponsel. Jak skloubit velmi úzký sedák a zároveň neslevit z komfortu, na který jste u sedacích souprav Ponsel zvyklí? Sedací souprava Monaco je tou správnou odpovědí. Monaco má dále sklopné opěrky, které je možné sklopit až do horizontální polohy a vytvořit tak rovnou plochu pro ležení.

DSC_0003

BONNIE

Další sedací soupravu, kterou jste mohli shlédnout na výstavě FOR INTERIOR 2018 byla sedací souprava Bonnie. Sedací souprava Bonnie vyniká několika výraznými detaily, které tuto sedací soupravu charakterizují. Je to spodní dřevěný sokl z masivního olejovaného dubu, dále obrácený zvýrazněný šev na hranách sedací soupravy a možnost předsunu sedáku až o 18 cm, což zajistí výrazně komfortní polohu ležení například při sledování filmů. Samozřejmostí jsou polohovatelné opěrky hlavy tolik charakteristické pro model Ponsel. Nesmělo chybět ani minimalistické křesílko z kolekce UNI-křesílek Ponsel

sedací souprava Bonnie

Křeslo MULTI 2.0

Jako novinku jsme prezentovali otočné a polohovatelné křeslo, které vychází z modelu MULTI. Inovací u tohoto modelu jsou vzdušná opěradla z masivního olejovaného dubu.

Křeslo polohovatelné

Výhodou jeho polohování je možnost křeslo sklopit do téměř horizontální polohy, ve které se dá výborně relaxovat. Opravdu. Vyzkoušeli jsme to :)

Pohoda v křesle

PRATO

Nesměly samozřejmě chybět ani velmi oblíbené motorické funkce. Tyto funkce tentokrát dostala sedací souprava PRATO. Ve verzi, která byla na výstavě, bylo možné elektricky polohovat obě sedací místa individuálně.

polohovatelná sedací souprava

Křesla

Z dalších kousků od firmy Ponsel se představila křesílka. Jedno, o kterém jsme již psali ZDE; křeslo s houpací funkcí. A křeslo s atypickým tvarem do oblouku.

houpací křeslo

DSC_0005_800x533

ložnice CATANIA

Na výstavě lze bylo možné shlédnout ložnice. Ložnice Catania, se skříní s venkovními zásuvkami.

ložnice Catania

postel CHICAGO

Dále postel Chicago, s odýhovaným masivním čelem, o kterém jsme již psali dříve ZDE.

dýhovaná postel

ložnice LUGANO

Nechyběla ani ložnice z klasického materiálu; dubového dřeva. Skříň Lugano dřevěným vsazením a zrcadlovými dveřmi uprostřed.

dřevěná skříň

Těšíme se zase na příští výstavě v jarní sezóně.

Váš tým Sedea

tým SEDEA